İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan Kaynakları DanışmanlığıEn değerli kaynağımız insandır. Kurumunuzun insan kaynakları süreçlerini tüm insan kaynakları fonksiyonlarınızı analiz ederek kurum performansını artıracak katkılarla yeniden dizayn ediyoruz.
İnsan Kaynakları Süreçleri Kurumsal Analizleriİnsan Kaynaklarının tüm süreçlerinin kurumunuzdaki işleyişini ve kurumun başarısına katkı sağlayacak iyileştirme ve geliştirme fırsatlarını raporlayarak 3 yıllık iş ve eylem planı oluşturmanızı sağlıyoruz.
Stratejik İnsan Kaynakları YapılandırmaKurum hedeflerine ulaşmayı sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarınızı, şirket stratejilerinizle paralel hale getirerek sektörünüzde fark yaratan bir İnsan Kaynakları uygulamalar bütününün hayata geçirilmesi konusunda destek sağlıyoruz.
Organizasyonel YapılanmaKurumun hedeflerine ulaşabilmesi için ihtiyaç duyduğu, kurum içinde başarılı ve etkin iletişimi destekleyen, heyecan ve istek uyandıran bir yapılanma oluşturmanıza yardım ediyoruz. Çalışanlarınızın organizasyon içinde gelişim fırsatlarını daha net görmesini sağlıyoruz.
Stratejik Planlama DanışmanlığıKurumların kendilerini görmek istedikleri yere ulaşmaları çok iyi bir stratejik plandan geçmektedir.  Geniş katılımlı swot analizi çalışması yapılması, kurumun varoluş amacına uygun Misyon ve Vizyon belirleme odak grup çalışmaları, İlke ve Değerlerin belirlenmesi, Stratejilerin belirlenmesi ve stratejilere uygun stratejik hedeflerin sayısal olarak belirlenmesi çalışmalarının kurum geneline duyurulacak şekilde yapılması.
Performans ve Yetenek YönetimiKurumun stratejik hedeflerine göre belirlenmiş KPI (Key Performance Indicator) lara göre bölüm ve sorumluluk düzeyine indirgenmiş hedeflerin belirlenmesi ve rollerine göre çalışanlara dağıtılması, performans ölçüm sistemlerinin kurulması, izlenmesi ve performansın geliştirilmesi çalışmalarının yapılması. Yetkinlik değerlendirme, Eğitim sonuçları, proje gerçekleştirmeleri sonuçlarına göre Yetenek Yönetimi sisteminin kurulması ve yetenek havuzunun oluşturulması çalışmaları.
Yetkinlik Modeli OluşturmaÇalışanlarınızın sahip olması gereken yetkinliklerin belirlenmesi, yetkinliklerin ölçümlenmesi ve gelişim planının, eğitim planının oluşturulması.
Çalışan Memnuniyeti YönetimiÇalışan Memnuniyetinin artırılması için çalışan memnuniyet ölçümlerinin yapılması ve gelişim alanlarına göre şirket bütçe ve hedeflerine uygun gelişim aksiyonlarının planlanması.
İşe Alım Süreçlerinin Yeniden YapılandırılmasıKurumun organizasyonel gelişimine uygun yetkinliklerin belirlenmesi, yetkinlik temelli işe alım modelinin oluşturulması.
İşveren Marka İmajının GüçlendirilmesiYetenekli çalışanların kuruma kazandırılabilmesi için çalışan nezdinde işveren marka imajının güçlendirilmesi çalışmaları.
Open chat
1
Need Help ?
Merhabalar size nasıl yardımcı olabiliriz ?